+420 601 142 531 info@sovis.as

Kariéra

SOVIS CZ a.s. je českou společností s dlouhou historií na českém trhu stavebních společností. Nabízíme zázemí stabilní firmy, nadstandardní finanční ohodnocení, motivační benefity a rychlý profesní růst na nejdůležitějších stavbách v České republice.

Pro více informací prosím kontaktujte asistentku naší společnosti:

Iva Kučerová

601 142 531

info@sovis.as

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

Stavbyvedoucí

Náplň práce:

Nabízíme různorodou práci, kde budete mít na starosti kompletní řízení přidělených staveb a projektů včetně kontroly kvality stavebních prací, plnění harmonogramu a souvisejících činností. Součástí Vaší práce bude také zajištění stavebních materiálů, řešení operativních záležitostí na stavbě a součinnost se subdodavateli.

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ / VŠ
  • Praxi v oboru alespoň 5 let
  • Výborné řídící a komunikační schopnosti
  • Schopnost koordinace a řízení subdodavatelů
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Mistr stavebních prací

Vaší náplní práce bude řízení a dohlížení na dílčí stavební práce, kontrola kvality prováděných prací, komunikace se stavebním dozorem nebo zajištění stavebních materiálů apod.

Požadujeme:

  • Dobré organizační schopnosti
  • Dobré komunikační dovednosti, bezkonfliktnost

Strojník

Na pozici strojníka bude Vaší zodpovědností obsluha stavebních strojů, kontrola chodu a výkonu strojů společnosti SOVIS CZ a.s. Dále zajištění jejich běžné údržby, čištění a ošetřování včetně odstraňování běžných závad včetně zajištění a koordinace při řešení složitějších a náročnějších závad.

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ
  • Strojnický průkaz
  • Praxe v oboru

kontaktujte nás telefonicky nebo emailem:

+420 601 142 531